O nas

Evermax to dostawca najwyższej klasy rozwiązań z dziedziny monitoringu realizowanego dla potrzeb ochrony i nadzoru. 

Firma zajmuje się dostawą kamer oraz osprzętu CCTV dedykowanego do budowy kompleksowej ochrony obiektów. Evermax specjalizuje się w dystrybucji kamer o najwyższych parametrach, opierając się na technologii dostarczanej przez firmę SONY®.

Seria EVX-FHD to najnowsza linia oferowanych przez nas urządzeń. Kamery zostały wyposażone w przetwornik SONY EmxorTM IMX323, który generują obraz w jakości FullHD 1080p (1920x1080 px). Obsługują wszystkie podstawowe technologie transmisji sygnału:

  • AHD (Analog High Definition)
  • HD-CVI (High Definition Composite Video Interface)
  • HD-TVI (High Definition Transport Video Interface)

Kamery EVX-FHD współpracuje także z analogowymi rejestratorami poprzez wyjście CVBS. 

 

Oferta firmy Evermax CCTV, wciąż jest rozwijana i dostosowywana do najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych na rynku security. Zachęcamy do śledzenia naszej oferty u autoryzowanych partnerów. Różnorodność rozwiązań pozwala na dopasowanie systemu monitoringu dla indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

W oparciu o produkty Evermax możemy budować zarówno proste jak i bardzo rozległe systemy CCTV. Wszystko zależy od potrzeby i wymagań konkretnego obiektu. Jesteśmy przekonani że nasze kamery sprawdzą się w każdych warunkach zapewniając pełen komfort i poczucie bezpieczeństwa.

 

EVERMAX - Niezawodne systemy monitoringu wideo

 

Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.