Nowy uchwyt typu “evermAXIS bracket”

Kamery EVX-C714 (również EVX-C1014) oraz EVX-C613 i EVX-C713 zostały wyposażone w zupełnie nowy uchwyt typu “evermAXIS bracket”. Jest to doskonale zaprojektowany uchwyt umożliwiający szybki i prosty montaż kamery w dowolnym położeniu i na dowolnej płaszczyźnie.

Uchwyt umożliwia montaż zarówno sufitowy oraz ścienny z dodatkową regulacją pochylenia w pionie oraz poziomie. Dzięki trzy punktowej regulacji istnieje możliwość dokładnego ustawienia każdej pozycji kamery podczas jej montażu.

Dodatkowym atutem uchwytu jest konstrukcja samej stopy montażowej. Podstawa uchwytu to osobny element, który montowany jest bezpośrednio do podłoża. Cała kamera przytwierdzana jest do już zamontowanej podstawy czterema dedykowanymi śrubami. Podstawa dzięki specjalnym otworom umożliwia dowolne przeprowadzenia kabla sygnałowego, z boku lub tyłu kamery. Uchwyt posiada przepust kablowy, który po zamontowaniu całkowicie ukrywa przewody sygnałowe. 

 

Do stopy montażowej można dołożyć dodatkowy pierścień mocujący. Uchwyt EVX-C-B14-G Evermax to wygodne rozwiązanie na profesjonalne ukrycie przewodów, złączy czy innych akcesoriów montażowych.