Nowości w ofercie kamer CCTV Evermax.

Szczególnej uwadze polecamy Państwu nowe kamery EVERMAX EVX-C704SIR oraz EVX-C704GIR (EVX-C704IR-S, EVX-C704IR-G). Zbudowane w oparciu o przetwornik CCD Exview HAD II oraz chipset SONY Effio – E. i rozdzielczości poziomej do 700 linii TV. Kamera została wyposażona w obiektyw wysokiej klasy o zmiennej ogniskowej 2.8-12 mm (możliwość regulacji w zakresie około 25 do 90°). Wbudowany promiennik IR doświetla teren w zasięgu do 60m zapewniając doskonałą jakość obrazu nawet przy pracy systemu monitoringu w trudnych warunkach oświetleniowych. 

Nowość to także modele EVX-C604SIR oraz EVX-C604GIR o rozdzielczości 600 linii TVL w nieco mniejszych obudowach oraz z promiennikiem IR do 40m.

Powyższe modele dostępne są w dwóch kolorach obudów – srebrnej oraz grafitowej. 

 

Do oferty zostały wprowadzone również kamery kopułkowe EVX-VD741M EVERMAX. W urządzeniu zastosowany został najnowszy przetwornik EXview HAD CCD II 960H z chipsetem SONY Effio™. Użycie odpowiedniej elektroniki oraz sterowników sprawia, że obraz z kamery jest najwyższej jakości, charakteryzuje się stabilnością oraz najwyższym z możliwych odwzorowań naturalnych barw.