Kamera AHD 720p Monitoring wysokiej rozdzielczości w tradycyjnej strukturze kablowej. Seria AHD-100

Monitoring AHD w proponowanych przez firmę Evermax kamerach, oparty został na sprawdzonych przetwornikach CMOS Exmor™ firmy SONY. Kamery serii AHD-100 posiadają rozdzielczości 720p (960p) w trybie AHD (Analog High Definition), oraz 960H w trybie wyjścia analogowego CVBS. Kamery mogą pracować w dwóch niezależnych trybach (wybieranych przez użytkownika), współpracują zarówno z rejestratorami cyfrowymi, analogowymi DVR i w technologii AHD.

W kamerach zastosowano udoskonalony przetwornik IMX-238LQJ o liczbie efektywnych pixeli 1.37 Mpx, przekątnej 1/3” z nowymi rozwiązaniami zwiększającymi czułość kamery.

Przetwornik IMX-238 to udoskonalona wersja przetwornika IMX-138. Zarówno jedna jak i druga seria była już wykorzystywana w kamerach analogowych firmy Evermax serii EVX-1000. Model IMX-238 nie różni się rozdzielczością, natomiast został dopracowany przez firmę SONY, pod kątem pracy kamer w trudnych warunkach oświetleniowych.

Dzięki najnowszej technologii udało się zdecydowanie poprawić jakość obrazu kamer w oświetleniu podczerwonym przy jednoczesnym podniesieniu ich czułości.

 

 

Sony Exmor™ IMX238 - Profesjonalna linia przetworników CMOS dedykowana dla rynku Security - "Pro Security"

 Kamera do monitoringu z przetwornikiem SONY EXMOR IMX138

 

Kamera do monitoringu z przetwornikiem SONY EXMOR IMX138  To zastrzeżona marka handlowa firmy Sony Corporation.